Čokoládová tretra

Letos jsme se poprvé účastnili běžeckého závodu Čokoládová tretra. Základní kolo proběhlo na naší škole.

Letos jsme se poprvé účastnili běžeckého závodu Čokoládová tretra. Základní kolo proběhlo na naší škole. Nejrychlejší běžci postoupili do čtvrtfinále, které se konalo 21.5.2019 v Brně na stadionu AC Moravská Slávia. Naši školu reprezentovalo 8 běžců – Maxim Pešek, Michal Bezděk, Anna Kratinová, Veronika Jurigová, Denisa Veselá, Adriana Polčáková, Monika Bezděková a Saša Konečná. Děti byly rozřazeny do kategorií podle věku – trať 100 m, 200 m a 300 m. Kromě závodů nás čekal celodenní program se sportem a hrami, soutěže s Hitrádiem a odpočinková zóna. Osobně jsme se setkali s atletickými hvězdami – výškařkou Míšou Hrubou a atletickou legendou, běžkyní a držitelkou světového rekordu v běhu na 800 m Jarmilou Kratochvílovou. Obě se s dětmi ochotně fotily a dávaly autogramy. Přestože jsme se na předních příčkách neumístili, děti si celý den skvěle užily a těší se na další ročník Čokoládové tretry.

Mgr. Veronika Bartoníčková

Datum vložení: 24. 5. 2019 18:09