Dopravní výchova Pohořelice

Ve středu před velikonočními prázdninami jsme navštívili dopravní hřiště v Pohořelicích. Po příjezdu si žáci zopakovali pravidla silničního provozu v prostorách SVČ Pohořelice, posléze si ověřili své znalosti v testu.

Ve středu před velikonočními prázdninami jsme navštívili dopravní hřiště v Pohořelicích. Po příjezdu si žáci  zopakovali  pravidla silničního provozu v prostorách SVČ Pohořelice, posléze si ověřili své znalosti v testu. Po teorii jsme se vydali na dopravní hřiště, kde si žáci vyzkoušeli jízdu zručnosti a pravidla silničního provozu v praxi. Žákům se dopoledne na dopravním hřišti líbilo a těší se zase na další školní rok, až si to budou moci zopakovat. Žáci 4. ročníku splnili zkoušky a obdrželi tak  „řidičský průkaz na kolo“.

Mgr. Michaela Vráblíková

Datum vložení: 19. 4. 2019 18:06