Edukativně stimulační skupiny pro předškoláky

Již druhým rokem probíhají v naší škole Edukativně stimulační skupinky pro předškoláky. Letos se účastní všichni předškoláci.

Již druhým rokem probíhají v naší škole Edukativně stimulační skupinky pro předškoláky. Letos se účastní všichni předškoláci. Scházíme se jednou za čtrnáct dní vždy na hodinovou lekci. Už máme za sebou tři! Předškoláci si v každé lekci procvičí jemnou motoriku, grafomotoriku, zrakové vnímání, sluchové vnímání, prostorovou orientaci, předmatematickou gramotnost, předčtenářskou gramotnost a řeč. Velmi důležitá je na lekci přítomnost rodičů, kteří při některých činnostech dětem pomáhají, při jiných pouze pozorují a sledují, co dítěti jde a v čem je potřeba se doma více procvičit.

Mgr. Marcela Havelková

Datum vložení: 28. 12. 2018 17:53