Hry bez hranic

Dne 9.5.2019 jsme se jako každý rok zúčastnili soutěže Hry bez hranic. Naši školu reprezentovalo 5 žáků - z každého ročníku jeden (jmenovitě Maxim Pešek, Adriana Polčáková, Monika Bezděková, Alexandra Konečná a Karolína Kratinová.

Dne 9.5.2019 jsme se jako každý rok zúčastnili soutěže Hry bez hranic. Naši školu reprezentovalo 5 žáků - z každého ročníku jeden (jmenovitě Maxim Pešek, Adriana Polčáková, Monika Bezděková, Alexandra Konečná a Karolína Kratinová. Vzhledem k nepříznivému počasí se soutěž konala ve Sportovní hale. Kromě naší školy se her zúčastnilo 6 dalších škol - Pohořelice, Přibice, Ivaň, Vranovice, Vlasatice a Loděnice. Čekalo nás celkem 6 soutěží. Za každou soutěž získávaly týmy body. Velmi důležitá byla spolupráce dětí. A protože naši žáci předvedli, že v týmu dokáží skvěle spolupracovat, umístili jsme se na krásném 3. místě. Kromě účastnického listu děti dostaly dárky a hlavně si odvezly nadšení a energii, kterou budou potřebovat příští rok na další Hry bez hranic.

Mgr. Veronika Bartoníčková

Datum vložení: 11. 5. 2019 18:07