Předškoláci v 1. třídě

Přiblížil se zápis do prvních tříd a tak jsme vyrazili s našimi předškoláky (a dětmi pětiletými) na návštěvu do první třídy.

Přiblížil se zápis do prvních tříd a tak jsme vyrazili s našimi předškoláky (a dětmi pětiletými) na návštěvu do první třídy. Celý týden jsme si v rámci tématu "Těšíme se k zápisu" hráli na školu. Návštěva 1.třídy byla takovým pěkným vyvrcholením týdne. Navštívili jsme hodinu matematiky. Paní učitelka Bartoníčková měla připravené činnosti jak pro prvňáky, tak pro naše předškoláky a hezky je tak zapojila do výuky. Poznávali jsme geometrické tvary, počítali předměty a zkoušeli i sčítat a odčítat. Každý předškolák dostal na památku záložku do knížky a bonbon za snahu. Děkujeme tímto paní učitelce za pěkně připravenou ukázkovou hodinu, protože všechny děti odcházely ze školy nadšené.

Mgr. Marcela Havelková

Datum vložení: 8. 4. 2019 18:04