Školní výlet ZOO Lešná

Ve čtvrtek 20.6.2019 jsme podnikli výlet do Zoo Lešná. Navštívili jsme zámek Lešná, kde jsme luštili Zámeckou šifru.

Ve čtvrtek 20.6.2019 jsme podnikli výlet do Zoo Lešná. Navštívili jsme zámek Lešná, kde jsme luštili Zámeckou šifru. V každé místnosti zámku jsme museli najít určitou věc, u které byla šifra a rozluštění šifry nás vedlo dál až ke klíči, který jsme našli pomocí mapy (viz fotogalerie).

V zoo jsme viděli rejnoky, slony, surikaty, opice,hyeny, japonskou zahradu, atd. Oběd jsme měli na farmě U Koaly. Poté jsme měli dvacet minut rozchod na nákup suvenýrů nebo na zábavu na hřišti. Ke konci jsme spěchali, protože jsme si ještě chtěli nakoupit něco v obchůdku se suvenýry. Dojeli jsme krátce po páté hodině.

Jakub Dovrtěl, žák 4. třídy

Datum vložení: 24. 6. 2019 18:11