Výlet MŠ do Permonia

S dětmi ze školky a dětské skupiny jsme se rozjeli autobusem cestou  do zábavního parku Permonium v Oslavanech. Hned u vchodu před parkem nám byla přidělena milá asistentka Alexandra.

Děti byly rozřazeny do skupinek, které se ujala každá paní učitelka. Za úkol bylo vysvobodit duhovou vílu Permínu ze spárů zlého čaroděje Černoboha. Ten ji uvěznil v tajemné jeskyni. Pomocí šesti různých předmětů a jejich číselných kódů rozmístěných po parku, sestaví  jeden kód a tím se otevřou těžké kovové dveře. Tam se za odměnu dětem zjeví vysvobozená víla Permína. Dětem byly za odměnu rozdány medaile ve tvaru duhové víly s barevným kamínkem.  V parku byl mimo jiné i dvoupatrový tobogán, přilehlá jezírka na smočení chodidel, tabule na kreslení křídami a stavba z molitanových kostek. Celý den bylo krásné počasí a na konci jsme poobědvali kuřecí řízek. Budeme se těšit na další návštěvu!

Taťána Bičanová

Datum vložení: 30. 6. 2021 22:14