Za sedmero horami a devatero řekami

Za sedmero horami a devatero řekami  1

23. 9. měly děti z troskotovické základní školy naplánovaný projektový den mimo školu. Navštívily v Brně Místodržitelský palác, kde na ně čekal výukový program pod názvem Za sedmero horami a devatero řekami.

23. 9. měly děti z troskotovické základní školy naplánovaný projektový den mimo školu. Navštívily v Brně Místodržitelský palác, kde na ně čekal výukový program pod názvem Za sedmero horami a devatero řekami. A to je samozřejmě jen v pohádkách. Povídaly si o pohádkách, vymýšlely vlastní pohádkový příběh. Poté ve skupinách vyrobily pro stínové divadlo postavy a kulisy známých pohádek, jako je např. Popelka, Sněhurka, Perníková chaloupka, a ty také zahrály. Nejvíce se jim podle jejich slov líbilo zrcadlové bludiště a interaktivní hra.

Mgr. Petra Vojtěchová

Datum vložení: 18. 9. 2020 20:19