Červen

Začátek léta u nás v družině

Hurá těšíme se na prázdniny – to bylo heslo na celý měsíc, který jsme prožili pod žhavými paprsky sluníčka. Opět jsme se věnovali tvoření a to nejen ve škole, ale i na zahradě, kde jsme měli za tímto účelem vybudované zázemí. Zaměřovali jsme se především na letní tématiku a blížící se prázdniny s atraktivní myšlenkou dovolené s rodiči. Naše celoměsíční výtvarná soutěž se právě zabývala otázkou: „Co budu dělat o prázdninách?“ Nejlepší žáci za své obrázky získali medaili. Uskutečnila se také Vodní bitva, kterou si žáci užili na školní zahradě. Tu jsme si také ozdobili malovanými kameny. V rámci tvoření jsme také zkoušeli složitější věci, jako bylo šití a práce s vlnou. Na konci školního roku jsme se všichni rozloučili a po prázdninách se zase uvidíme s novými nápady a vyhlídkou trávit společně čas bez nudy.

Datum vložení: 10. 7. 2023 9:35
Datum poslední aktualizace: 10. 7. 2023 9:42