Vážení rodiče,

již v článku o příměstském táboře jsme Vás informovali o zapojení naší školy do projektu Zaměstnanost. Na stránkách města Pohořelice pohorelice.cz je uveřejněn článek o realizaci projektu. Naší školy se nejvíce dotknou letní příměstské tábory a vybavení, které lze k těmto táborům získat (sportovní a výtvarné potřeby, animační programy pro děti apod.).

Vážení rodiče,

již v článku o příměstském táboře jsme Vás informovali o zapojení naší školy do projektu Zaměstnanost. Na stránkách města Pohořelice pohorelice.cz je uveřejněn článek o realizaci projektu. Naší školy se nejvíce dotknou letní příměstské tábory a vybavení, které lze k těmto táborům získat (sportovní a výtvarné potřeby, animační programy pro děti apod.).

Datum vložení: 7. 4. 2019 21:12
Datum poslední aktualizace: 11. 10. 2020 21:13
Autor:

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

dnes, čtvrtek 23. 9. 2021
polojasno 21 °C 8 °C