Jiřická notička

Ve středu 15. května jsme se zúčastnili pěvecké soutěže v Jiřicích u Miroslavi. Žáci zpívali ve třech kategoriích.

Ve středu 15. května jsme se zúčastnili pěvecké soutěže v Jiřicích u Miroslavi. Žáci zpívali ve třech kategoriích. V 1. kategorii zpívaly děti z MŠ, ve 2. kategorie zpívali žáci z 1.,2., a 3. ročníku a ve 3. kategorii soutěžili žáci ze 4. a 5. ročníku. V 1. kategorii od nás první cenu získal Oskar Šmýd, ve 2. kategorii se na druhém místě umístila Adriana Polčáková a ve třetí kategorii se na 2. místě umístila Karolína Kratinová a na 3. místě se umístila Alexandra Konečná. Všem výhercům moc gratulujeme! Děkujeme všem soutěžícím za krásné pěvecké výkony a jejich odvahu stoupnout si před početné publikum a přísnou porotu. Také děkujeme pedagogům Základní školy Jiřice u Miroslavi za organizaci celé akce a paní starostce za krásné ceny, které si odvezli všichni vystupující. Těšíme se na příští rok, kdy se bude konat již 10. Jiřická notička.

Mgr. Michaela Vráblíková

Datum vložení: 17. 5. 2019 18:08