Florbalové utkání

Ve středu 1.2. 2023 se v Troskotovicích uskutečnilo florbalové utkání  mezi základními školami Troskotovice a Jiřice u Miroslavi

Za Troskotovice bojovaly týmy: Delfíni proti Holkám z Mrzimoru, DreamTeam proti Koleji Nebelvíru, Argentina proti Klukům z Mrzimoru a Ohnivé kameny proti Koleji Havrazelu. Po celou dobu zápasu bylo slyšet hlavně fanoušky, kteří dodali celému utkání tu správnou atmosféru. Připravili si také transparenty, pompony i pokřiky.

Díky velkému nadšení a píli při trénování s paní učitelkou Polóniovou dovedli naši žáci školu k vítězství. Po skončení utkání byli odměněni nejlepší střelci, hráči brankáři a týmy, společně se všemi zúčastněnými.

Zároveň byl naší škole předán vítězný pohár. 🏆🏅

Všichni si celý den skvěle užili a těšíme se na obhájení letošního vítězství v příštím roce.

Datum vložení: 15. 2. 2023 8:52
Datum poslední aktualizace: 15. 2. 2023 9:04