Florbalový turnaj

Ve středu 30.1.2019 proběhl na naší škole již tradiční florbalový turnaj mezi žáky naší školy a žáky základní školy Jiřice. Žáci obou škol byli rozděleni do 5 družstev, jejichž názvy si sami vymysleli.

Ve středu 30.1.2019 proběhl na naší škole již tradiční florbalový turnaj mezi žáky naší školy a žáky základní školy Jiřice. Žáci obou škol byli rozděleni do 5 družstev, jejichž názvy si sami vymysleli. Za naši školu soutěžila tato družstva: Rychlí gepardi, Upíři, Sněhuláci, Tygři a Opičáci. Proti nim se postavily týmy, jejichž názvy byly inspirovány živly: Ohniví draci, Zemětřesové, Tsunami, Lavina a Velká voda. Zápasy byly napínavé od začátku do konce. Za každé kolo získalo vítězné družstvo bod. Prvním vítězným družstvem byli Rychlí gepardi (ZŠ Troskotovice), v dalších dvou kolech nás ale porazily týmy Zemětřesové a Tsunami. Od prohry nás zachránila družstva Tygři a Opičáci ve složení Karolína Kratinová, Tobias Orálek, Alexandra Konečná, Jakub Dovrtěl a Marika Novotná. Celkové skóre všech zápasů tedy skončilo 3:2 pro nás a putovní pohár, k radosti nás všech, zůstal na naší škole. Vítězná škola získala, kromě putovního poháru, diplom a každý žák čokoládovou medaili. Udělovaly se také ceny za nejlepšího hráče a nejlepšího fanouška – za každou školu. Nejlepším hráčem za ZŠ Troskotovice byla Karolína Kratinová, nejlepším fanouškem se stal Josef Bahenský. Za ZŠ Jiřice byl nejlepším hráčem Josef Sláma a nejlepším fanouškem Eliška Sedlmajerová. Tito žáci si kromě diplomů odnesli i hodnotné ceny. Za zmínku stojí také to, že ZŠ Troskotovice měla svého maskota - v podání Anežky Dovrtělové. Sportovní dopoledne jsme si všichni moc užili a budeme se těšit zase za rok.

Mgr. Veronika Bartoníčková

Datum vložení: 4. 2. 2019 17:56