Hudební vystoupení ve škole

Dne 18. října 2018 nás v tělocvičně naší školy navštívil operní pěvec, pan Mgr. Břetislav Vojkůvka, člen Národního divadla Brno, s klávesovým doprovodem.

Dne 18. října 2018 nás v tělocvičně naší školy navštívil operní pěvec, pan Mgr. Břetislav Vojkůvka, člen Národního divadla Brno, s klávesovým doprovodem. Vystoupení bylo určeno jak pro žáky základní školy, tak i pro děti z mateřské školky.

Pan Vojkůvka seznámil děti se strunnými hudebními nástroji, o kterých zazpíval písničku, připojil několik dětských lidových písní, předvedl různé hudební styly a zazpíval dětem písničky z dětských muzikálů. Do svého vystoupení aktivně zapojil i děti.

Všem se vystoupení líbilo a doufáme, že nás pan Vojkůvka s některým ze svých hudebních programů pro děti zase brzy navštíví.

Mgr. Dana Rabušicová

Datum vložení: 22. 10. 2018 17:43