Karneval v MŠ

Dne 27.2.2019 jsme si uspořádali v obou odděleních mateřské školy karneval. Děti se už ráno scházely v maskách a kostýmech.

Dne 27.2.2019 jsme si uspořádali v obou odděleních mateřské školy karneval. Děti se už ráno scházely v maskách a kostýmech. Sešlo se nám tu spousta princezen a víl, zvířátek, spidermanů, batmanů a různých příšer, ale také lékař, policista, hasič a další. Děti si nejprve každý ve svém oddělení zahrály nějaké hry a plnily různé soutěže. Po svačince jsme se potom sešli všichni v tělocvičně, kde jsme viděli promenádu masek, zahráli si taneční hry a hry s nafukovacími balónky. Dopoledne jsme zakončili pobytem na školním dvorku, protože nevyužít takového jarního počasí, by byla vyloženě škoda :-) Celé karnevalové dopoledne jsme si náležitě užili a už se těšíme na další den v maskách.

Mgr. Marcela Havelková

Datum vložení: 19. 2. 2019 17:59