Pasování předškoláků

Ve středu 26.6.2019 proběhlo slavnostní pasování předškoláků na prvňáčky. Paní učitelky připravily s dětmi kulturní program a děti se opravdu velmi snažily, za což byly na konci slavnostně vyznamenáni šerpou "Školáček 2019".

Ve středu 26.6.2019 proběhlo slavnostní pasování předškoláků na prvňáčky. Paní učitelky připravily s dětmi kulturní program a děti se opravdu velmi snažily, za což byly na konci slavnostně vyznamenáni šerpou "Školáček 2019". V nadcházejícím školním roce se všichni těšíme na 6 nových prvňáčků, kteří se už do školy velmi těší. Celá akce proběhla úspěšně, podívat se a ocenit šikovnost dětí přišli nejen rodiče, ale i blízcí příbuzní. Všichni hodnotili akci za zdařilou. Budoucím prvňáčkům přejeme mnoho školních úspěchů.

Mgr. Dana Rabušicová

Fotogalerie: troskotovice.rajce.idnes.cz