Planetárium Brno - Lucie: Tajemství padajících hvězd

V pátek 29.3.2019 jsme se vypravili do brněnského Planetária. V úvodu představení jsme si prohlédli noční oblohu plnou zajímavých souhvězdí.

V pátek 29.3.2019 jsme se vypravili do brněnského Planetária. V úvodu představení jsme si prohlédli noční oblohu plnou zajímavých souhvězdí. Poté následovala pohádka o zvířátkách, kde se žáci ZŠ a děti MŠ  dozvěděli mnoho zajímavostí o tom, co jsou ve skutečnosti padající hvězdy. Prozkoumali planety Mars, Jupiter, dozvěděli se, co obsahuje prstenec Saturnu. Po skončení představení všichni diváci tleskali nadšením. V planetáriu si žáci  nakoupili různé suvenýry v astro obchůdku, kde uplatnili finanční gramotnost. Žáky představení nadchlo, děj byl poutavý a poučný.

Mgr. Michaela Vráblíková

Datum vložení: 31. 3. 2019 18:03