Recitační soutěž

Dne 28.2.2019 proběhlo školní kolo recitační soutěže. Žáci soutěžili ve třech kategoriích.

Recitační soutěž – školní kolo

Dne 28.2.2019 proběhlo školní kolo recitační soutěže. Žáci soutěžili ve třech kategoriích. Do první kategorie patřili žáci 1. a 2. ročníku, kteří si připravili básně s rozsahem min. 8 veršů,  do druhé kategorie patřili žáci 3. ročníku, kteří měli rozsah básně stanoven  na min. 12 veršů  a do třetí kategorie patřili žáci 4.a 5. ročníku, jejichž rozsah básní byl min. 12 veršů.  Všichni žáci se pečlivě připravili, ale zvítězit všichni nemohli. Vítězové recitační soutěže reprezentovali naši školu na recitační soutěži ve Vlasaticích.

Vítězové školního kola recitační soutěže

I.Kategorie:

• 1. místo: Vojtěch Tomanec
  • 2. místo: Adriana Polčáková
  • 3. místo: Anna Kratinová

II. Kategorie:

• 1. místo: Monika Bezděková
  • 2. místo: Veronika Jurigová
  • 3. místo: Josef Bahenský

III.Kategorie:

• 1. místo: Jakub Dovrtěl
  • 2. místo: Marika Novotná
  • 3. místo: Karolína Kratinová

Recitační soutěž ve Vlasaticích

Ve čtvrtek 7.3.2019 jsme se zúčastnili recitační soutěže ve Vlasaticích. Našimi soupeři byli: ZŠ Vlasatice a ZŠ Ivaň. Všichni recitátoři se velmi snažili a pro porotu bylo  těžké rozhodnout o výsledcích. Všem recitátorům gratulujeme, jelikož není důležité  vyhrát, ale hlavně překonat sám sebe a dokázat vystoupit před početným publikem. Měli jsme velkou radost, že z naší školy uspěli v soutěži tři žáci :

• 1. místo v I. kategorii získala Adriana Polčáková, 3. místo získala Denisa Veselá .
  • 1. místo ve III.kategorii získal Jakub Dovrtěl,

Děkujeme ZŠ Vlasatice za skvělou organizaci soutěže a příjemnou atmosféru.

Mgr. Michaela Vráblíková

Datum vložení: 1. 3. 2019 18:00