Dýňování

Opět po roce jsme se setkali v prostorách MŠ na zahradě fary, kde se konalo již tradiční a oblíbené dýňování. Počasí nám přálo, sluníčko se na nás krásně usmívalo a stejně tak zářily úsměvy na tvářích dětí a rodičů.

Opět po roce jsme se setkali v prostorách MŠ na zahradě fary, kde se konalo již tradiční a oblíbené dýňování. Počasí nám přálo, sluníčko se na nás krásně usmívalo a stejně tak zářily úsměvy na tvářích dětí a rodičů. Některé děti přišly v kostýmech, což podpořilo příjemnou atmosféru celého dne. Rodiče kladně hodnotili tématickou výzdobu, různorodost vyřezaných dýní a možnost setkání s přáteli.

Jak akci hodnotily samy děti?

Žáci 1. ročníku ( vybrané příspěvky ):

„ Nejvíce se mi líbilo, jak jste rozdávaly oplatky“. J

„Super byla trampoška, pak to, že jsme jezdili na motorkách, no a aji ty dýně“. J

Žáci 2. ročníku ( vybrané příspěvky ):

„Líbily se mi odměny, ale i dýně“. J

„Nelíbily se mi velké dýně, protože byly moc velké a ani mini dýně, protože byly zas moc malé“. J

Žáci 3. ročníku ( vybrané příspěvky ):

„ Nejlepší bylo opékání špekáčků a to, že jsme se mohli vyřádit“. J

„Líbilo se mi, že jsme tam byli až do konce a za tmy a vydlabávání dýní“. J

Žáci 4. ročníku ( vybrané příspěvky ):

„Líbilo se mi, že tam byli rodiče s námi“. J

„Vše bylo dobrý“. J

Žáci 5. ročníku ( vybrané příspěvky ):

„Bylo to tak akorát, ale mohlo to být v pátek“. J

„Byla to zdařilá akce, vše se mi líbilo“. J

Na koho jsme zapomněli? ….. Na rodiče!….. Rády bychom poděkovaly rodičům za hojnou účast, pomoc a vedení dětí při výzdobě dýní a za příjemnou, přátelskou atmosféru. Máme radost z toho, že naši kamarádi Dýňáčci nás vítají každé ráno při příchodu do školy.

Děkujeme a těšíme se na další společnou akci.

Mgr. Dana Rabušicová

Datum vložení: 19. 9. 2019 20:24