Florbalový turnaj

Florbalový turnaj 1

V úterý 28. 1. 2020 jsme přivítali soupeřské týmy ze základní školy Jiřice u Miroslavi. Opět po roce proběhl florbalový turnaj, kde si jednotlivá družstva změřily síly, hbitost a postřeh.

V úterý 28. 1. 2020 jsme přivítali soupeřské týmy ze základní školy Jiřice u Miroslavi. Opět po roce proběhl florbalový turnaj, kde si jednotlivá družstva změřily síly, hbitost a postřeh.

Žáci obou škol byli rozděleni do 5 družstev, jejichž názvy si sami vymysleli. Za naši školu soutěžila tato družstva: Spidermani, Kapitáni Ameriky, Supermani, Thorové a Batmani. Proti nim se postavily týmy: Mimoni, Kůzlátka, Šmoulové, Čerti a Barbíny. Za každé kolo získalo vítězné družstvo bod. Zápasy byly plné energie a hlavně chutí nevzdat se protivníkovi. Od začátku až do konce zápasů panovalo napětí, ale zároveň atmosféra připomínající velké sportovní zápasy, a to díky skvělému fandění žáků, ale i učitelského sboru. Celkové skóre všech zápasů nakonec skončilo 3:2 pro Jiřice, a tak putovní pohár po roce musel opustit naši školu. Na konci zápasů byly vyhlášeny za každou školu také ceny pro nejlepšího hráče a nejlepšího fanouška. Nejlepším hráčem za ZŠ Troskotovice byl Maxim Pešek a nejlepším fanouškem Anežka Dovrtělová. Jako zpestření celého sportovního dopoledne proběhl přátelský zápas mezi pedagogy obou škol. Florbalové dopoledne jsme si všichni moc užili a budeme se těšit zase za rok. Uděláme všechno pro to, aby se nám putovní pohár vrátil a zůstal u nás ve škole.

Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a to jsme všichni s vypětím sil splnili. Takže nakonec: SLÁVA VÍTĚZŮM A ČEST PORAŽENÝM!!!!

Mgr. Dana Rabušicová

Datum vložení: 31. 1. 2020 20:38