Kino Olympia Brno

Jelikož byla v pondělí 25.11.2019 v Troskotovicích odstávka elektrické energie a my jsme nechtěli být ve škole bez světla a tepla, zvolili jsme náhradní program, a to filmové představení v Cinema City - v Olympii.

Jelikož byla v pondělí 25.11.2019 v Troskotovicích odstávka elektrické energie a my jsme nechtěli být ve škole bez světla a tepla, zvolili jsme náhradní program, a to filmové představení v Cinema City - v Olympii. Po osmé hodině ranní jsme tedy vyrazili autobusem směr Brno. Jelikož jsme měli čas, stihli jsme si prohlédnout vánoční výzdobu v nákupním centru. Před samotným představením měly děti možnost zakoupit si občerstvení. Rodinný dobrodružný snímek z letošního roku se jmenoval „Hledá se Yetti“ a  byly v něm chvilky jak veselé, tak i napínavé. Představení se dětem i dospělým moc líbilo.

Mgr. Veronika Formanová

Datum vložení: 29. 11. 2019 20:32