Projektový den "Jak se chránit v nebezpečných situacích"

Projektový den "Jak se chránit v nebezpečných situacích"  1

V pátek 17.1.2020 proběhl projektový den na téma „Jak se chránit v nebezpečných situacích“. Za tímto účelem k nám do školy zavítala lektorka programů primární prevence Mgr. Iva Lukášová ze společnosti Etické dílny.

V pátek 17.1.2020 proběhl projektový den na téma „Jak se chránit v nebezpečných situacích“. Za tímto účelem k nám do školy zavítala lektorka programů primární prevence Mgr. Iva Lukášová ze společnosti Etické dílny. Celý projekt byl zaměřen především na setkání s cizími lidmi, šikanu, kyberšikanu a drogy. Žáci si vyzkoušeli různé modelové situace, naučili se, jak správně reagovat. Zopakovali si také důležitá telefonní čísla a jak v krizových momentech správně sdělovat informace záchranným složkám. Celý projekt děti ohodnotily kladně.

Mgr. Veronika Formanová

Datum vložení: 20. 1. 2020 20:37