Recitační soutěž ve Vlasaticích

Recitační soutěž ve Vlasaticích 1

V polovině února proběhlo školní kolo recitační soutěže. Vybraní žáci jeli poslední únorový pátek reprezentovat naši školu na ZŠ ve Vlasaticích.

V polovině února proběhlo školní kolo recitační soutěže. Vybraní žáci jeli poslední únorový pátek reprezentovat naši školu na ZŠ ve Vlasaticích. Kromě žáků vlasatické školy soutěžili i žáci ze ZŠ Loděnice. Z důvodu nemoci nás jelo soutěžit pouze sedm. Novinkami letošního roku bylo zařazení kategorie pro 2. stupeň ZŠ a také místo konání – sál obecního úřadu. Soutěžících bylo mnoho a do jedné třídy školy bychom se všichni nevešli.

V každé kategorii bylo okolo třinácti soutěžících, konkurence tedy byla vysoká. S radostí i hrdostí mohu sdělit, že i přesto jsme se umístili v každé kategorii. A to:

• 1. kategorie – 1. ročník: 1. místo Helena Herko
  • 2. kategorie – 2. a 3. ročník: 3. místo Veronika Kasalová
  • 3. kategorie – 4. a 5. ročník: 2. místo Jakub Dovrtěl

Další recitátoři: Anežka Dovrtělová, Oskar Šmýd, Veronika Jurigová, Monika Bezděková

Vítězové obdrželi hodnotné ceny. Žáci, kteří se neumístili, neodešli s prázdnou – každý dostal drobnou sladkost.

Atmosféra během celého dopoledne byla velmi příjemná a my se už těšíme na další rok!

Mgr. Veronika Formanová

Datum vložení: 24. 2. 2020 20:42