Angličtina s rodilým mluvčím

Jakkoliv byl tento školní rok trošku jiný a děti strávily hodně času v on-line výuce, přesto se podařilo, aby absolvovaly čtyři lekce angličtiny s rodilými mluvčími.

Ti za dětmi dojížděli z Brna. Jedna lekce proběhla na podzim a zbývající tři na jaře. Byly určeny pro děti 3., 4. a 5. ročníku. Každá lekce byla tématicky zaměřena a měla za úkol naučit a procvičit s dětmi anglickou mluvnici, slovíčka a fráze. Praktická témata (kreslené filmy, Anglie, místnosti v domě, zvířata, ovoce a zelenina, emoce) a hravá, poutavá forma výuky byla dětem velmi blízká a vždy se na tuto výuku těšily. Bylo to také i díky tomu, že Jack i Juliane, kteří děti lekcemi provázeli, byli sympatičtí, výborně připravení a práce je těšila. Protože se tento způsob výuky osvědčil, mohou se děti těšit na další lekce angličtiny s rodilým mluvčím příští školní rok.

Mgr. Petra Vojtěchová

Datum vložení: 9. 6. 2021 18:31