O neposlušné princezně

O neposlušné princezně 1

V pátek 18.9 2020 nás navštívilo maňáskové divadlo s pohádkou ,,O Neposlušné princezně" . Představení se zúčastnily starší děti z dětské skupiny a obě třídy MŠ Cvrčci a Housenky s první třídou.

V pátek 18.9 2020 nás navštívilo maňáskové divadlo s pohádkou ,,O Neposlušné princezně" . Představení se zúčastnily starší děti z dětské skupiny a obě třídy MŠ Cvrčci a Housenky s první třídou.

Pohádka byla o neposlušné princezně, která se nechtěla vdávat, jak si tatínek Král přál. Princeznu unesl čert do pekla a po jejím trápení v pekle ji zachránila postava Kašpárka. Poté, co byla princezna zachráněna z pekla, změnila svoje chování, polepšila se.

Dětem se představení líbilo, s napětím sledovaly, jak to všechno s princeznou dopadne a jestli bude Kašpárek úspěšný zachránce.

Po šťastném konci bylo maňáskové divadlo odměněno nadšeným potleskem.

Aneta Voráčková

Datum vložení: 11. 9. 2020 20:18